A070FW03 VE

| panel Model | A070FW03 VE |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| A070FW03 VE Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 480(RGB)×234 |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 154.08(H)×86.58(V) mm |
| Dim. | 164.9(H)×100(V) ×6(D) mm |
| Oblast rámu | 156.08(H)×88.58(V) mm |
| Léčba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | 6 o'clock |
| Doba odezvy | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/40/65 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora barvy | Full color 48% (CIE1931) |
| Zdroj světla | WLED [3S8P] , 10K hours , W/O Driver |
| Hmotnost | TBD |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 26 pins TFT Specific Analog RGB , FPC |
| Zdroj napájení | 3.3/5/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| životní prostředí | Operating Temperature: -10 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO A070FW03 VE.
AUO A070FW03 VE jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO A070FW03 VE nebo podrobné specifikace AUO A070FW03 VE nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO A070FW03 VE na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO A070FW03 VE jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO A070FW03 VE nebo podrobné specifikace AUO A070FW03 VE nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO A070FW03 VE na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "A070FW03 VE"
- AUO A070FW03 VE
- Datasheet A070FW03 VE
- Obrázek A070FW03 VE
- Cena A070FW03 VE
- Distributor A070FW03 VE

